Ekonomicko-správní fakulta

Realizací této části projektu dochází k vybudování nezbytného zázemí, které je společné pro tři inovované studijní obory (Veřejná ekonomika a správa, Veřejná správa (Administration Publique), Podniková ekonomika a management) a pro vybrané celouniverzitní aktivity (Centrum jazykového vzdělávání MU a Centrum rozvoje pedagogických kompetencí MU). V dlouhodobém horizontu budou rekonstruované prostory využívány rovněž všemi zbylými studijními obory, které jsou aktuálně na ESF MU akreditovány.

V rámci stavebních aktivit je rekonstruováno celkem 20 stávajících výukových místností, přičemž ze tří těchto učeben vznikají dvě experimentálně-simulační laboratoře. Rekonstrukce se dotýká nejrůznějších typů prostor od učeben pro výpočetní techniku přes malé seminární učebny až po kapacitně větší posluchárny.

Nové výukové zázemí bude dostatečně moderní, inovované a technologicky vybavené, aby obory modernizované na ESF MU mohly ve své inovované a reakreditované podobě do budoucna fungovat a byly konkurenceschopné na národní i mezinárodní úrovni.

Aktuality

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info