Modernizované učebny se osvědčily během pandemie i po ní

Do zrekonstruovaných učeben Ekonomicko-správní fakulty se opět vrátili studenti. Technologické vybavení pořízené z projektu SIMU+ zkvalitňovalo výuku i během lockdownů.

21. 3. 2022

Ekonomicko-správní fakulta se po pandemii vrátila do normálního provozu. Studenti a vyučující díky tomu mohou opět plně využívat prostory zrekonstruované z projektu SIMU+. V době distanční či hybridní výuky usnadňovalo moderní technologické vybavení komunikaci vyučujících se studenty, kterým se podařilo zachovat vysokou úroveň studia. I po pandemii slouží učebny k dalšímu zkvalitňování výuky a jsou zásadním faktorem vysoké konkurenceschopnosti Ekonomicko-správní fakulty na národní i mezinárodní úrovni.