Druhá etapa rekonstrukce Ekonomicko-správní fakulty je v plném proudu

Během léta stavaři například opraví podlahu a vymění katedru v aule a kompletně zrekonstruují devět učeben. Prakticky všechny učebny budou vybaveny novou audiovizuální technikou a počítači. Několik zbývající je v plánu na příští léto.

1. 7. 2018

„Vedle rekonstrukcí stávajících učeben vznikne také nová počítačová učebna a serverovna s datovým úložištěm. V knihovně vyměníme počítače a zavedeme bezkontaktní samoobslužný systém evidence knihovního fondu a dva knižní skenery,“ uvedl tajemník fakulty Jan Slezák. Studenti se mohou těšit také na nový nábytek v odpočinkových zónách a na nové sklápěcí sedačky na fakultních chodbách.