Rekonstrukce sanitárního zázemí v budovách Filosofické fakulty

V lednu tohoto roku byla vypsána veřejná zakázka pro realizaci aktivity Rekonstrukce sanitárního zázemí v budovách Filosofické fakulty, konkrétně Gorkého a Jaselská.

8. 2. 2021

Součástí stavební zakázky je kromě samotných toalet i úprava průchodu mezi budovami tak, aby byl zcela bezbariérový. V rámci této veřejné zakázky prozatím projevila zájem jedna společnost, která rovněž využila možnosti prohlídky místa plnění. Datum pro uzavření přihlášek je 8. 2. 2021 a projekt bude následně pokračovat hodnocením přihlášených subjektů. Stavební úpravy budou realizovány v budově J na jaře a v budově G v létě 2021.