Infrastruktura velkých poslucháren

V průběhu podzimního semestru 21 byly dokončovány instalace AV vybavení poslucháren pro přenos mluveného slova a prezentačního obrazu pro studenty se specifickými nároky.

27. 4. 2022

Nově tak studenti mohou využívat těchto systémů v cca 50 velkých posluchárnách napříč Masarykovou univerzitou. Studenti se tak mohou pomocí aplikace Polygraf zobrazit prezentaci na příručním displeji a různě s ní pracovat (zvětšení obrazu, změna kontrastu ad.). Dále díky zabudovaným vysílačům mohou poslouchat mluvené slovo pomocí zapůjčených přijímačů se sluchátky, případně je součástí setu i individuální indukční smyčka pro studenty se sluchovým postižením.