Nový studijní program - Zvukový design a multimediální technologie, v novém nahrávacím studiu.

Blíží se podzimní semestr a s ním zahájení výuky v novém studijním programu Zvukový design a multimediální technologie na Ústavu hudební vědy Filozofické fakulty MU ve spolupráci s Fakultou elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně.

30. 8. 2021

V nově vybudovaném nahrávacím zvukovém studiu probíhají poslední přípravy včetně zaškolování budoucích pedagogů a optimalizace vybavení umožňující veškeré úkony spojené s produkcí, postprodukcí a reprodukcí zvuku v oblasti multimédií. Prostor je přitom multifunkční a bude sloužit i dalším studijním programům jako posluchárna vybavená AVT technikou na špičkové úrovni.