Multimediální newsroom pro studenty FSS

Na Fakultě sociálních studií byly v září 2018 dokončeny a předány do zkušebního provozu nově rekonstruované výukové prostory.

Simulační pracoviště, které bylo zřízeno jako moderní multimediální redakce a laboratoř mediálních analýz, je určeno pro simulaci práce v nových typech redakcí a pokročilou práci mediálních analytiků.

17. 9. 2018

Místnost je vybavena novými projekčními technologiemi, které umožní centrálně řídit práci studentů a zároveň ji kontrolovat.

V další modernizované učebně - laboratoř experimentální či behaviorální politologie - byly zahájeny simulace rozhodovacích procesů v politice a praktická výuka orientovaná na moderní marketingové techniky a jejich aplikaci v politice.

V neposlední řadě byl vytvořen multimediální integrovaný newsroom, který je dispozičně rozdělen centrálním multifunkčním stolem pro práci redaktorů a lektorů, projektorem a televizním koutem pro pokročilé postprodukční audiovizuální práce.